11.8 C
Скопје
07:39 - 15 април, 2024

Ознака : ентериер

Ви ПрепорачувамеВи препорачуваме на СПСветСцена

Кејт Мос живее на село, а фановите велат дека нејзиниот дом е идеално место за Џони: Дали Деп по бурниот период со Амбер би одбрал мирен живот во оваа приградска идила

Еспресо
Супермоделот на 90-тите, Кејт Мос преку својата долгогодишна кариера живеела во многу светски метрополи, но последните години својот мир таа го пронајде во селската идила на само...
Ви ПрепорачувамеНаши ФациСцена

3 најубави трендови за уредување на ентериерот: Целосно нов изглед на домот со минимална инвестиција (ФОТО)

Еспресо
Малите работи прават голема разлика, а не е задолжително тие секогаш да чинат многу… На секој ентериер добро му доаѓа некоја промена. Дури и кога...