19.9 C
Скопје
18:28 - 18 мај, 2022

Ознака : минато

Ви Препорачуваме Свет Слајдер Сцена

КРИС РОК крие МРАЧНИ ТРАУМИ: Трпев сексуално злоставување, ме тепаа, физички бев уништен!

Еспресо
Американскиот комичар Крис Рок пред две вечери за првпат проговори по инцидентот на доделувањето на Оскарите, кога доби шлаканица од актерот Вил Смит. Рок имаше...
Ви Препорачуваме Свет Слајдер Сцена

Сестра ѝ се самоубила, растела во беда, таткото не си го знае – Што стои зад насмеаното лице на оскаровката Џесика Честејн

Еспресо
Актерката и продуцентка Џесика Честејн е и добитничка на Оскар за најдобра актерка за филмот Очите на Тами Феј. Но, нејзиниот живот не бил отсекогаш...
Ви Препорачуваме Свет Слајдер Сцена

ЈЕЛЕНА КАРЛЕУША добила „корпа“: Била вљубена во познатиот пејач, ама тој не ја погледнувал

Еспресо
Јелена Карлеуша кога била девојка лудувала по својот познат колега кој тогаш не сакал ниту да ја погледне! Пејачката Јелена Карлеуша денеска е во брак...
Лајфстајл Секојдневие Слајдер

ОВИЕ 3 РАБОТИ КОИ НОСАТ НЕСРЕЌА ВО ЖИВОТОТ: Направете промена за подобра иднина и среќен живот!

М. Р.
За да ја задржиме позитивната енергија што ни е потребна за да бидеме среќни, треба да направиме мали – големи промени во животот. Во продолжение...
Ви Препорачуваме Животни Приказни Свет Слајдер Сцена

КОЈА Е НАВИСТИНА ЏУЛИЈА ФОКС, НОВАТА ДЕВОЈКА НА КАНЈЕ ВЕСТ: Има минато на зависничка со постојан ризик од предозирање, слика на платно со сопствената крв, секогаш шетала со убава чанта но без пари…

Ј.К.Д
Џулија Фокс, благодарение на љубовната афера со поранешниот сопруг на Ким Кардашијан, раперот и моден дизајнер Канје Вест, деновиве стана насловно име во медиумите. Но...
Ви Препорачуваме Свет Сцена

Забавите, алкохолот и дрогата за неа се минато: Кејт Мос денес живее сосема поинаков живот! (ФОТО)

Еспресо
Една од најпознатите светски парти девојки, Кејт Мос, се смири и секој ден, како што вели, во 23 часот оди на спиење. Потребни и се...
Ви Препорачуваме Свет Сцена

Дали ќе го препознаете ова преслатко девојче кое денес полни 29 години и е една од најбараните манекенки? (ФОТО)

Еспресо
Светската јавност ја забележа пред 7 години во спотот кој во тоа време беше една од најпопуларните нумери – „Blurred Lines“ од Роберт Тик, а...
Балкан Ви Препорачуваме Сцена

Ана Николиќ го прифати предизвикот на Цеца: Објави неодолива фотографија од детството!

Еспресо
Минатите неколку дена, на друштвените мрежи кружи интересен предизвик – корисниците објавуваат свои фотографии од детството и ги предизвикуваат другите да го направат истото. Така...
Секојдневие

Домот на Пабло Ескобар: Луксузен хотел со бурно минато (ФОТО)

Еспресо
Секој има своја цена. Важно е само да знаете колкава е таа, рече одамна починатиот злогласен нарко бос Пабло Ескобар, а за неговиот дом денеска...
Лајфстајл Сцена

Познатата турска актерка сподели фотографија од минатото, како таа изгледала пред 28 години (ФОТО)

Igor
Една од најценетите актерки во Турција, но и пошироко, Бену Јилдирмар, на нашата публика позната по улогата на Фикрет Текин од серијата „Кога лисјата паѓаат“,...