24.8 C
Скопје
17:47 - 25 јуни, 2024

Ознака : минато

АстроВи ПрепорачувамеСлајдерХороскоп

„Духови“ од минатото: Два хороскопски знаци ќе се соочат со старата љубов до крајот на неделата

еспресо
Астролозите именуваа два знака од Зодијакот кои ќе имаат необична конверзација со старата љубов. За едни тоа ќе биде задоволство, за други пак, вистинска тортура…...
АстроВи ПрепорачувамеСлајдерХороскоп

Духови од минатото: Два хороскопски знаци ќе се соочат со старите партнери

еспресо
Астролозите именуваа два знаци на Зодијакот кои во текот на претстојната недела, на нивно изненадување, ќе се соочат со старите партнери. За некои, тоа ќе...
АстроВи ПрепорачувамеСлајдерХороскоп

Духови од минатото: Два хороскопски знаци ќе се соочат со старата болка, но ќе излезат како победници!

Еспресо
Астролозите именуваа два знака на Зодијакот кои до крајот на тековната недела ќе се соочат со стари „маки“ од минатото, едни на љубовен план, а...
АстроВи ПрепорачувамеСлајдерХороскоп

Духови од минатото: Два хороскопски знаци ќе бидат пред искушение до крајот на неделата

Еспресо
Астролозите именуваа два знаци од Зодијакот кој од денес (среда) па до самиот крај на викендот ќе се изненадат – едни во сферата на љубовта,...
АстроВи ПрепорачувамеСлајдерХороскоп

Духови од минатото: На два хороскопски знаци ќе им „испливаат“ старите љубови, треба ли да има помирување?

Еспресо
Астролозите наведоа два знака на Зодијакот кој во текот на тековната недела, во периодот од 28 август до 3 септември, ќе се соочат со духовите...
АстроВи ПрепорачувамеСлајдерХороскоп

Духови од минатото: Два хороскопски знаци ќе бидат изненадени од поранешните партнери

Еспресо
Астролозите именуваа два знака на Зодијакот кој во текот на овој викенд, од 18 до 20 август ќе бидат изненадени токму од поранешните партнери. Телефонски...
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

(Фото) Ова е Николина Пишек пред пластичните операции: Далеку од убавица

Еспресо
Денес, Николина Пишек важи за една од најубавите водителки и најпривлечните жени на Балканот. Згодната водителка може да се пофали со линија на топ модел...
АстроСлајдерХороскоп

Духови од минатото: Два хороскопски знаци ќе се соочат со старите љубови

Еспресо
Астролозите направија прогноза за знаците на Зодијакот и најавија дека два хороскопски знаци во текот на месец мај ќе мораат да се соочат со „духови“...
АстроСлајдерХороскоп

Подгответе се за нешто сосема ново: Април ќе биде пресвртница за два хороскопски знаци

Еспресо
Астролозите именуваа два знака на Зодијакот, чии животи драстично ќе се променат во април 2023 година. Треба да се подготват за нешто сосема ново, бидејќи...
АстроСлајдерХороскоп

Духови од минатото: Два хороскопски знаци ќе се соочат со луѓе од минатото и љубовта одново ќе блесне!

Еспресо
Во текот на следната недела два хороскопски знаци ќе имаат извонредно искуство. Имено, во периодот од 13 до 18 март, тие ќе се сретнат со...