Дали навистина наполни 53 години? Хали Бери во мокра маичка без градник (ФОТО)

Никој не може да поверува дека една од најубавите актерки Хали Бери штотуку наполни 53 години.

Оскаровката на својот Инстаграм профил сподели жешка фотка во мокра маичка без градник, а на неа стоеше логото „Клуб без градник“.

Покрај честитките за роденденот, таа доби и безброј пофалби за нејзиниот изглед.

View this post on Instagram

Leveled up, Circa ‘66.

A post shared by Halle Berry (@halleberry) on

 

Слични објави

Северина ја копира Меган Маркл! (ФОТО)

Еспресо

Мет гала 2020: Специјална гостинка ќе биде Мерил Стрип

Igor

Познатите во изолација ги бојат косите розеви и сини: Еве како тоа изгледа! (ФОТО)

Еспресо

Адел ја откри тајната за неверојатната трансформација: Се уште ја оддржувам формата со ова!

Ивана Стамевска

Меѓу вас нешто не е во ред – Јасни знаци дека вашиот партнер е несреќен!

Igor

Го покани на бина и му подари необичен подарок! Погледнете што се случи на концертот во Скопје на раперите Корона и Римски! (ВИДЕО)

Igor

Остави Коментар

четири × 1 =

Слични објави

Шварценегер мораше да јаде ТЕСТИСИ од МИСИР поради едно прашање кое не сакаше да го одговори! (ВИДЕО)

Igor

Интересна пижама парти: Брус Вилис и Деми Мур заедно со децата во изолација (ФОТО)

Еспресо

На интернет кружи оваа ФОТОГРАФИЈА од Кејт Мидлтон, доколку може таа веднаш би ја уништила (ФОТО)

Еспресо

Што НЕ ТРЕБА да јадете за појадок ако сакате да ослабнете

Igor

Почнала да го дои бебето во зоолошка, но не го очекуваше она што се случи (ВИДЕО)

Еспресо

Кралицата Елизабета и принцот Филип се во брак 73 години, а малкумина знаат дека тие всушност се роднини

Еспресо