Емили Ратајковски позираше без градник (ФОТО)

Атрактивната манекенка Емили Ратајковски објави нова разголена фотографија на својот Инстаграм профил.

На фотографијата која собра повеќе од 800.000 лајкови, манекенката позира топлес, а градите ги прекрива со својата рака.

 

View this post on Instagram

 

By husband in @inamoratawoman

A post shared by Emily Ratajkowski (@emrata) on

Слични објави

Глумицата од „Игра на тронови“ подготвува венчавка како од бајките (ФОТО)

Igor

Поранешната жена на најсекси фраерот на Холивуд после година и пол по разводот трудна со друг

Igor

Фановите ја прашаа зошто го прави тоа, таа не одговори: Емина Јаховиќ се шминка и за во теретана! (ФОТО)

Васко Спасоски

Славните дами воодушевија: Најубавите аутфити од доделувањето на MAC наградите (ФОТО)

Еспресо

Неговата ХУМАНОСТ нема цена: Хју Џекман повика ПРОСЈАК на вечера

Igor

Ирина Шајк во фустан кој мами воздишки! (ФОТО)

Igor

Остави Коментар

3 − 2 =

Слични објави

Бившата девојка на Аца Лукас уапсена во Црна Гора поради проституција

Igor

Ќерката на Синди Крафорд конечно призна дека се забавува со познатиот комичар (ФОТО)

Igor

Ева Мендез е една од најпосакуваните жени, а сепак се срами од оваа своја „мана“ (ФОТО)

Еспресо

Некогашниот секс-симбол поради операциите и болеста го смени личниот опис! (ФОТО)

Igor

Музичката дива ги истакна градите во претесен фустан, фановите ја критикуваа за линијата (ФОТО)

Еспресо

Синот на Есма: Таканаречените Реџепови украдоа маса и фотеља вредни 7000 евра (ФОТО)

Еспресо