ОЧИГЛЕДНО Ѝ ПРОСТИ: Еве што и купи Душко на Карлеуша за роденден

Српската пејачка Јелена Карлеуша денеска полни 41 година, а според српските медиуми нејзиниот сопруг има доста скап подарок за неа.

Јелена последната година помина низ многу турбуленции со откривањето на аферата со Огњен Врањеш во јавноста, но нејзиниот сопруг очигледно ѝ прости.

-Душко долго размислуваше што да ѝ купи на Јелена за роденден. Сакаше тоа да биде досега најгламурозниот подарок и се реши за јахта. Знае дека летото е најомилениот период на Јелена, дека таа обожува море, па така и сфати дека тоа би бил најдобриот подарок. Плус како семејство ќе може да крстарат каде сакаат. Но, голем удел во изборот имале и неговите две ќерки Атина и Ника, кои од мали се научени на многу патувања поради честите промени на клубовите на Душко, а во последно време во еден разговор му кажале дека би сакале почесто да одат на крстарења заедно. Сето тоа пресудило Душко да ѝ купи јахта на Јелена, објавил за српските медиуми извор близок до семејството на српскиот репрезентативец.

Слични објави

НЕ СЕ ПРЕДАВААТ: Овие хороскопски знаци НЕ ВЕРУВААТ во хороскоп

Igor

Поради пластичните операции актерката не личи на себе, а има само 33 години! (ФОТО)

Igor

Сандра Африка во провокативно издание повторно ги зашемети мажите (ФОТО)

Еспресо

За само 5 секунди откријте дали и колку сте под стрес

Слободен печат

Едноставна елеганција: Брижит Макрон во темно сино издание зачинето со нараквица (ФОТО)

Igor

ПЕТ РАБОТИ кои не сте ги знаеле за Лина Пејовска: Младата пејачка откри од што се плаши најмногу!

Igor

Остави Коментар

15 − 11 =

Слични објави

Викторија Бекам позира без грам шминка на себе (ФОТО)

Васко Спасоски

Ја памтите БИГ МАМА, толку многу ослабна што нејзиното тело изгледа перфектно (ФОТО)

Igor

Зоран Заев во „Еден на Еден“: Да го пополниме местото што Британија го ослободи во ЕУ! (ВИДЕО)

Васко Спасоски

Кој би поверувал? Британската актерка е во 6-та деценија и има своја линија на бикини во кои неверојатно добро изгледа (ФОТО)

Igor

Кира Најтли преслатка на првата прошетка со бебенцето (ФОТО)

Igor

ПЕЈАЧКАТА РЕДОВНА КАЈ БАЈАЧКИ: Поради црна магија ѝ се распаѓа бракот и не може да ослабне

Igor