Кристина Арнаудова се пофали како ужива на италијанските плажи (ФОТО)

Кристина Арнаудова на својот Инстаграм профил сподели фотографии од семејниот одмор во Италија.

Како што можеме да видиме од фотографиите таа со својот сопруг Александар Петровски и двете деца уживаат на италијанските плажи, но и во италијанските специјалитети. Погледнете…

Слични објави

Наташа Беквалац ја „лапна“ шампитата без раце! (ФОТО)

Васко Спасоски

За друго бикини не знае: Сузана Гавазова цело лето го помина во танга (ФОТО)

Igor

Јелена Карлеуша веќе не го „следи“ Боки 13 на Инстаграм (ФОТО)

Igor

Совршено летно јадење: Брза чорба од тиквички (РЕЦЕПТ)

Igor

Леонардо Дикаприо: Денот кога мојот живот се промени

Еспресо

Уште еден скандал го тресе Холивуд! Шерон Стоун тужи пејачка поради јавни навреди! (ФОТО)

Igor

Остави Коментар

16 − 5 =

Слични објави

Оваа Србинка е најубавата кошаркарка во светот! (ФОТО)

Еспресо

Пудлица обожава да игра и е вистинска кралица на танцот! (ВИДЕО)

Еспресо

Погледнете ја првата фотографија што Карлеуша ја сподели кога се приклучи на Инстаграм!

Еспресо

Милијардер бара девојка на која ќе ѝ ја покаже Месечината

Слободен печат

Познати парови кои ги криеле своите врски поради бизарни причини!

Еспресо

Пејачката Тамара Тодевска ќе настапи во геј-клуб во Лондон!

Слободен Печат