Ознака : италијанските

Лајфстајл Сцена

Кристина Арнаудова се пофали како ужива на италијанските плажи (ФОТО)

Igor
Кристина Арнаудова на својот Инстаграм профил сподели фотографии од семејниот одмор во Италија. Како што можеме да видиме од фотографиите таа со својот сопруг Александар...