28.4 C
Скопје
17:04 - 25 јуни, 2024

Ознака : џон

ЕспресоСветСлајдерСцена

Маск го коментира заминувањето на Елтон Џон од Твитер: „Ја сакам неговата музика, но за какви дезинформации се работи?!“

Еспресо
Сопственикот на Твитер, милијардерот и претприемач Илон Маск го коментираше заминувањето на британскиот музичар Елтон Џон од социјалната мрежа Твитер. Претходно, британскиот уметник пред заминувањето...
СветСлајдерСцена

ДА СЕ БИДЕ ЏОН МАЛКОВИЧ НЕ ЗНАЧИ ДЕКА ЌЕ ПРЕСПИЕШ ВО ХОТЕЛ: Лекцијата е јасна – правилата важат за сите!

Еспресо
Правилата важат за сите, па актерот се нашол принуден да бара алтернативно сместување за да остане во Венеција. Поради новите одредби на италијанската Влада поврзани...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

Поранешната жена на Елтон Џон му поднесе тужба 32 години по разводот: Тој денес има маж и две деца

Еспресо
Пејачот Елтон Џон се најде во незавидна ситуација кога поранешната сопруга Ренате Блауел поднесе тужба против него од засега непознати причини. Поранешната сопруга на англискиот...
Ви ПрепорачувамеСветСцена

Поранешната девојка му побарала помош: Елтон Џон уште еднаш покажа колку големо срце има

Еспресо
Тие двајца биле заедно во седумдесетите, а Линда била инспирација за песната „Someone saved my life”. Музичарот Елтон Џон веќе неколку години е во брак...
Ви ПрепорачувамеСветСцена

Памела Андерсон објави фотка со 22 години постариот сопруг (ФОТО)

Еспресо
Откако беше откриено дека се омажила за продуцентот Џон Петерс, Памела Андерсон ја објави првата фотографија со својот нов сопруг. Памела објави црно-бела фотографија на...
СветСцена

Момчето од „Терминатор 2“ уловено во бар – Неговиот изглед ги шокираше сите (ФОТО)

Еспресо
Момчето од „Терминатор 2“ папараците го уловија со кралот на порно филмовите Рон Џереми за Нова година, а некои фанови оваа фотка која стана вирална...
Uncategorized

ОЛИВИЈА ЊУТН ЏОН ЈА ПРОДАДЕ ПОЗНАТАТА ЈАКНА ЗА ДА СЕ ЛЕКУВА ОД РАК: Само еден месец подоцна се случило нешто НЕВЕРОЈАТНО! (ФОТО+ВИДЕО)

Слободен печат
Актерката Оливија Њутн Џон во ноември се „раздели” од својата сакана кожна јакна од филмот „Брилијантин” која го одбележа нејзиниот лик Сенди, но сега во...
ЛајфстајлСцена

Елтон Џон: Учев повторно да одам и носев пелени, имам уште многу малку време! (ФОТО)

Igor
Легендарниот англиски музичар Елтон Џон изјавил дека морал повторно да учи да оди кога добил сериозна инфекција по операцијата на рак на простатата. Тој претходно...
ЛајфстајлСцена

Елтон Џон: Мадона е евтина стриптизета!

Igor
Биографијата на славниот Елтон Џон (72) привлече големо внимание од јавноста. Освен што раскажува за своето бурно минато, тој открива и некои детали од животот...
ЛајфстајлСцена

Елтон Џон: Мајка ми беше социопат и насилно чудовиште (ФОТО)

Igor
Биографијата на Елтон Џон предизвика бурни реакции кај фановите, а се уште не е ни службено пуштена во продажба. Објавени се само некои детали од...