19.8 C
Скопје
02:42 - 18 јуни, 2024

Ознака : јакна

Секојдневие

Тексас јакната со крзно е апсолутен хит (ФОТО)

Еспресо
Токму како и парот совршени фармерки во вашиот гардеробер кои одговараат на се, така оваа сезона се „однесува“ и тексас јакната. Можеби звучи дека тексас...
БалканВи ПрепорачувамеСцена

Антониа Гиговска облече голема зимска јакна, но заборави да си стави градник! (ФОТО)

Васко Спасоски
Антониа Гиговска изминатите денови го снимаше својот најнов видеоспот за новата песна која треба наскоро да биде промовирана. За потребите на спотот Гиговска ќе ја...
Uncategorized

ОЛИВИЈА ЊУТН ЏОН ЈА ПРОДАДЕ ПОЗНАТАТА ЈАКНА ЗА ДА СЕ ЛЕКУВА ОД РАК: Само еден месец подоцна се случило нешто НЕВЕРОЈАТНО! (ФОТО+ВИДЕО)

Слободен печат
Актерката Оливија Њутн Џон во ноември се „раздели” од својата сакана кожна јакна од филмот „Брилијантин” која го одбележа нејзиниот лик Сенди, но сега во...
Сцена

Малку луѓе ја знаат оваа тајна: Еве за што служи овој мал детаљ на вашата јакна (ФОТО)

Igor
Сигорно сте забележиле дека на повеќето ваши јакни, палта и капути постои една лента и копче на рамената. Можеби сте помислиле дека е тоа уште...
Сцена

ДЕВОЈКАВА ги носи сите есенски трендови на себе, инспирирајте се!

Igor
Во што е посебна? Еве вака – да замижиме за тоа што е убава – носи најфраерски панталони (оди па облечи ги, ако не си...