ДЕВОЈКАВА ги носи сите есенски трендови на себе, инспирирајте се!

Во што е посебна?

Еве вака – да замижиме за тоа што е убава – носи најфраерски панталони (оди па облечи ги, ако не си згоден како неа), најтрендовски чизми во „каубој“ стил кои се „маст хев“ за актуелната сезона на постудени денови 2019/20 и тексас јакничка во најбараната нијанса.

Модните додатоци се друг муабет. Инспирирајте се од изгледот на оваа Македонка која се облекува, како што вели, кај популарните „хај стрит“ модни марки достапни кај нас.

Фото – Стефан Рајхл и Антон Лазарески

 

Слични објави

Едноставен лек за проширени вени

Igor

Беше Џејмс Дин за својата генерација, сите го обожаваа: Една година без легендарниот Лук Пери (ВИДЕО)

Еспресо

Познатите во изолација ги бојат косите розеви и сини: Еве како тоа изгледа! (ФОТО)

Еспресо

МЕГАН МАРКЛ ОЧАЈНА: Новото правило на кралицата ја шокираше војвотката

Igor

Карактеристики на жените кои ги одбиваат момците, според хороскопските знаци

Igor

ТИЈАНА откри со кого ТАМАРА ќе снима дует

Igor

Остави Коментар

2 + 8 =

Слични објави

Принцот Хари доживеал нервен слом во Канада?

Еспресо

Како Меган Маркл ќе го прослави својот роденден?

Igor

Актерката Нина Деан кажа „Да“: Наскоро ќе се оствари и како мајка! (ФОТО)

Васко Спасоски

Аца Лукас со отворени навреди кон Лепа Брена: БРЕНА Е ЦИРКУЗАНТКА!

Igor

Дневен хороскоп за 29 март 2019, петок

Igor

Прекрасната МАМА и нејзиното МЕДЕНО СИНЧЕ си играат на плажа во Кан: ЕВА ЛОНГОРИЈА со малиот Сантјаго (ФОТО)

Igor