25.8 C
Скопје
14:22 - 28 мај, 2024

Ознака : панталони

Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

(Фото) Ким Кардашијан добро се обрука: Ѝ пукнаа претесните панталони за време на конференција

Еспресо
На сериозна конференција на која присуствуваше, на реалити ѕвездата Ким Кардашијан ѝ пукнаа панталоните. На риалити ѕвездата Ким Кардашијан ѝ пукнаа панталоните додека се подготвуваше...
Секојдневие

Модел на панталони кој станува се попопуларен: Во нив секоја фигура изгледа повитко! (ФОТО)

Еспресо
Ова лето на овие панталони ниту една жена нема да им одолее… Парео-панталоните ова лето ќе бидат задолжително парче во гардероберот на секоја жена од...
Секојдневие

Удобни и шик: Ова се единствените панталони кои ви требаат летово! (ФОТО)

Еспресо
Незаборавните килоти ги носеле најпрво мажите во Франција, пред неколку векови, како долен веш, а потоа тие станале и дел од „надворешната“ облека, за подоцна...
Секојдневие

Никогаш не излегуваат од мода: Како да ги комбинирате белите панталони (ФОТО)

Еспресо
Класичните панталони и фармерките се несомнено едни од најпопуларните модни парчиња кои со задоволство ги носиме во текот на целата година, а во текот на...
БалканВи ПрепорачувамеСцена

Северина во панталони кои се предизвик за секоја жена повторно покажа дека е чекор напред со трендовите! (ФОТО)

Еспресо
Кога е во прашање модата, хрватската пејачка Северина не е од оние жени кои секогаш играат на сигурно и нејзините модни комбинации најчесто се смели...
Секојдневие

Не им одолеаа ниту славните дами: Во овие панталони секоја жена изгледа витко! (ФОТО)

Еспресо
Освен што во нив секоја жена изгледа одлично, тие се и многу удобни… Овој крој е вистинска добитна комбинација. Во нив сите вишок килограми ќе...
Ви ПрепорачувамеСветСцена

Ким Кардашијан во панталони кои жените со облини не би се осудиле да ги облечат! (ФОТО)

Васко Спасоски
Ким Кардашијан својот гардеробер го збогати со уште едно ризично парче облека. Овој пат во прашање се панталони со „скини“ крој од сјајна кафеава ткаенина...
Секојдневие

Селена Гомез во хипнотизирачки панталони! (ФОТО)

Еспресо
Панталоните со широки ногавици, така наречени „палазо“ крој, никогаш не излага од мода и секогаш е сигурен избор за свечени, но и лежерни прилики. Тоа...
Сцена

Ова е најпопуларниот модел на фармерки во моментов! (ФОТО)

Igor
Во светот на фармерките и панталоните, моментално е многу познат моделот со име „slouchy jeans“. Нивното име означува мек крој кој практично и да нема...
Секојдневие

Ева Лонгорија во МОДЕЛ НА ПАНТОЛОНИ кои ќе ја одбележат есенската и зимската сезона (ФОТО)

Igor
Доколку барате крој кој сигурно добро ќе ви стои и кој можете да го носите во речиси сите прилики, запрете со потрагата, имаме таков модел....