Ознака : удобни

Секојдневие

Не им одолеаа ниту славните дами: Во овие панталони секоја жена изгледа витко! (ФОТО)

Еспресо
Освен што во нив секоја жена изгледа одлично, тие се и многу удобни… Овој крој е вистинска добитна комбинација. Во нив сите вишок килограми ќе...
Сцена

Перфектно деловно издание на кралицата Летиција: Стајлинг и удобни чевли за кои ќе се зборува (ФОТО)

Igor
Деловниот аутфит на шпанската кралица ги воодушеви сите на отворањето на изложбата посветена на мотивитие од ангели. Кралицата Летиција (46) присуствуваше на изложбата „Ангели“ во...