24.8 C
Скопје
10:39 - 15 јуни, 2024

Перфектно деловно издание на кралицата Летиција: Стајлинг и удобни чевли за кои ќе се зборува (ФОТО)

Деловниот аутфит на шпанската кралица ги воодушеви сите на отворањето на изложбата посветена на мотивитие од ангели.

Кралицата Летиција (46) присуствуваше на изложбата „Ангели“ во шпанскиот град Бургос, а за таа прилика избра децентна деловна комбинација.

Шпанската кралица облече пантолони и бела свилена блуза, а за одозгора се одлучи за капут со боја на ванила.

Деловниот стајлинг го дополни со смеѓи салонки со блок-потпетица украсена со златен раб.

Ваквите чевли поради задебелената потпетица на прв поглед делуваат малку „задебелено“, но токму поради таквиот заоблен врв се толку удобни.

Освен тоа, многу се постабилни од вообичаените потпетици, па нозете во нив помалку ќе ве болат.

Слични објави

Се огласи кралот Чарлс: Пресреќен е што Кејт Мидлтон се враќа на неговиот роденден во јавност

еспресо

Трагедија, почина црногорскиот голман Матија Шаркиќ: Му се слошило во станот во Будва

еспресо

Откриена посебната врска на Кејт Мидлтон и кралицата Елизабета Втора

еспресо

(Фото) Ова е братот на Јована Јеремиќ кој вешто го крие: Тој ѝ е најголема поддршка

еспресо

Пријателите на Џенифер Лопез предвидуваат: Ќе го надмине разводот со Бен Афлек и ќе му се врати на Алекс Родригез!

еспресо

(Фото) Кејт Мидлтон се огласи пред утрешното јавно појавување: Терапијата оди добро, има лоши и добри денови

еспресо
Се вчитува....