9.8 C
Скопје
00:39 - 27 февруари, 2024

Ознака : деловно

АстроСлајдерХороскоп

Деловна среќа: Само два хороскопски знаци наскоро ќе добијат зголемување на платата

Еспресо
Астролозите наведоа два знака од Зодијакот кои можат да сметаат на зголемување на платата во блиска иднина. Сепак, не треба да очекуваат дека се ќе...
Сцена

Перфектно деловно издание на кралицата Летиција: Стајлинг и удобни чевли за кои ќе се зборува (ФОТО)

Igor
Деловниот аутфит на шпанската кралица ги воодушеви сите на отворањето на изложбата посветена на мотивитие од ангели. Кралицата Летиција (46) присуствуваше на изложбата „Ангели“ во...