4.8 C
Скопје
22:59 - 18 април, 2024

Ознака : селена гомез

Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

(Фото) Фановите се загрижени за менталното здравје на Селена Гомез: „Изгледа како манична епизода“

еспресо
Пејачката Селена Гомез предизвика гласини за психички проблеми поради фотографија на која позира само во градник кој многу открива, пишува Дејли меил. 31-годишната Селена Гомез...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

(Фото) „Понекогаш заборавам дека е во ред да си свој“: Селена Гомез проговори за промените на нејзиното тело и срамењето од вишокот килограми 

Еспресо
Селена Гомез повторно зборува на Инстаграм за промените на нејзиното тело. Во „сторис“ на својот Инстаграм профил објави стара фотографија направена во 2013 година кога...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

Селена Гомез со полна пареа ја развива врската со Бени Бланко: Веќе размислува за деца и брак

Еспресо
Селена Гомез и продуцентот Бени Бланко официјално ја објавија својата врска преку Инстаграм во декември 2023 година, но сега веќе се сигурни дека врската им...
UncategorizedВи ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

(Видео) Интернетот „падна“: Еве што озборуваа Селена Гомез и Тејлор Свифт на „Златен глобус“

Еспресо
Церемонијата на доделувањето на наградите Златен глобус веќе заврши, но социјалните мрежи се разгореа зборувајќи за најсветлите моменти од настанот. Еден од нив е краткиот...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

(Фото) Селена Гомез во суперсекси издание „уловена“ во Париз: На средба со Бруклин Бекам

Еспресо
31-годишната американска пејачка и актерка Селена Гомез е забележана во Париз, Франција, во спектакуларен изглед, известува Пејџ сикс. Гомез изгледаше шик додека се шеташе низ...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

(Видео) Селена Гомез открива со каков маж би била во врска: Ова се нејзините стандарди и критериуми за партнер

Еспресо
Пејачката и актерка Селена Гомез проговори за тоа какви критериуми му наметнува на мажот пред да започне врска, пренесува Индипендент. Селена Гомез појасни дека поставува...
СветСлајдерСцена

(Фото) Селена Гомез ја покажа својата фигура: Во розово бикини на јахта

Еспресо
31-годишната американска пејачка и актерка Селена Гомез ја покажа својата фигура во тренди бикини. Славната личност сподели снимка од нејзиниот одмор со пријателите на јахта...
СветСлајдерСцена

(Фото) Селена Гомез во бикини, 18 милиони фанови одговорија со „лајк“: „Џастин плаче!“

Еспресо
Актерката и пејачка Селена Гомез сподели со претплатници на својот Инстаграм профил архивска фотографија во бикини. 30-годишната Селена Гомез објави фотографија на која позира во...
СветСлајдерСцена

Селена Гомез фатена на вечера со Зејн Малик: Нова љубов на повидок

Еспресо
Актерката и пејачка Селена Гомез предизвика гласини за афера со поранешното момче на манекенката Џиџи Хадид, пејачот Зејн Малик. Блогерка од TikTok сподели на социјалните...
СветСлајдерСцена

(Фото) Хејли Бибер благодарна на Селена Гомез: „Сите треба да бидеме повнимателни за тоа што го зборуваме, вклучително и јас!“

Еспресо
Гомез претходно ги повика фановите на нејзиниот Инстаграм профил да престанат да ја мразат Хејли. Откако Селена Гомез ги повика фановите да престанат да ја...