13.8 C
Скопје
13:09 - 19 април, 2024

(Фото) Фановите се загрижени за менталното здравје на Селена Гомез: „Изгледа како манична епизода“

Пејачката Селена Гомез предизвика гласини за психички проблеми поради фотографија на која позира само во градник кој многу открива, пишува Дејли меил.

31-годишната Селена Гомез на социјалните мрежи објави фотографии на која позира во црн градник без прерамки. На една од фотографиите пејачката случајно ја разоткри голата брадавица. По некое време, славната личност ги избриша фотографиите. Сепак, снимката стана вирална на интернет. Корисниците на Интернет почнаа да се грижат за менталното здравје на поп-пејачката.

принтскрин инстаграм

„Изгледа дека се обидува да ја достигне Бритни Спирс“, „Таа е симпатична, но ова изгледа како манична епизода“, „О Боже, не. Таа ги има најдобрите ресурси за да помогне во решавањето на нејзините здравствени проблеми“, „Јас сочувствувам со неа, тажно е“, „Нешто не е во ред со неа. Се надевам дека има добар терапевт кој ќе ѝ помогне да го надмине ова што и да се случува“, гласат коментари од читателите на Дејли мејл.

Во декември 2023 година, Селена Гомез потврди дека се забавува со музичкиот продуцент Бени Бланко. Таа на социјалната мрежа Инстаграм објави заеднички фотографии со новиот партнер. Пејачката во јануари за првпат јавно излезе со своето момче. Вљубените се појавија заедно на доделувањето на Еми наградите.

Бени Бланко и Селена Гомез, Инстаграм

 

Слични објави

Ќе се вика „Вила Јована“: Дечкото на Јована Јеремиќ ѝ купи луксузна куќа со базен и овоштарник

Еспресо

Со Сергеј Трифуновиќ е приведен и неговиот „дилер“: Нови детали за апсењето

еспресо

Дарко Лазиќ по третпат станува татко: Катарина е бремена!

еспресо

(Фото) Синот на Драгана Мирковиќ јавно ја поддржа мајка си: „И во добро и во зло…“

jasmina.kantardzieva

Уапсен актерот Сергеј Трифуновиќ: Купувал марихуана

еспресо

Астропрогноза за петок, 19 април: За Близнаците нешто ново, за Рибите прилагодување на настаните

еспресо
Се вчитува....