Tag : црна

Ви Препорачуваме Магазин

Сте се запрашале што открива бојата на вашата долната облека за вас?

Васко Спасоски
Дали некогаш сте размислиле што кажува бојата на долната облека која ја носите? Таа открива многу за вас како личност и за вашата моментална емотивната...
Еспресо Шоу биз

ОЛИВИЈА ЊУТН ЏОН ЈА ПРОДАДЕ ПОЗНАТАТА ЈАКНА ЗА ДА СЕ ЛЕКУВА ОД РАК: Само еден месец подоцна се случило нешто НЕВЕРОЈАТНО! (ФОТО+ВИДЕО)

Слободен печат
Актерката Оливија Њутн Џон во ноември се „раздели” од својата сакана кожна јакна од филмот „Брилијантин” која го одбележа нејзиниот лик Сенди, но сега во...