Ознака : Кариби

Свет Слајдер Сцена

Дуа Липа со момчето „избега“ на Карибите, погледнете како си поминуваат! (ФОТО)

Познатата пејачка со косовско потекло, Дуа Липа ги изненади фановите со жешки фотографии на својот Инстаграм профил. Убавата 24-годишна пејачка ужива на Карибите со своето...