Елтон Џон: Мадона е евтина стриптизета!

Биографијата на славниот Елтон Џон (72) привлече големо внимание од јавноста. Освен што раскажува за своето бурно минато, тој открива и некои детали од животот на познатите.

Така тој ја обвини Мадона (61) дека била нељубезна и злобна кон Лејди Гага (33). Тој се осврна на интервјуто од 2012 година во кое Мадона ја оцрни песната на Гага „Born This Way“, дека звучи слично како и нејзиниот хит „Express Yourself“ од 1989 година.

– Сфаќам дека синглот на Гага, „Born This Way“ дефинитивно звучеше слично како и „Express Yourself“, но не сфатив зошто Мадона беше толку нељубезна и злобна во целата таа ситуација, наместо да го сфати тоа како комплимент. Особено затоа што тврди дека се залага за жените, напиша тој во своите мемоари.

Пред седум години, за време на спорното интервју, Џон ја нарекол Мадона „ноќна мора и евтина стриптизета“.

– Бев вознемирен и изговорив прилично ужасни работи за неа на австралиската телевизија. Можете да заклучите од снимките дека тоа не беше дел од интервјуто, туку дека измеѓу снимањето зборував за стар пријател, Мадона ја познавам буквално од тинејџерските години. И покрај тоа, моите зборови завршија на телевизија. Сепак не смеев да го кажам тоа. Се извинив!, објасни Џон.

Слични објави

Едноставна елеганција: Брижит Макрон во темно сино издание зачинето со нараквица (ФОТО)

Igor

Нов бизнис: За да спиете во крветот на Наташа Беквалац треба да платите 1.000 евра од ноќ!

Васко Спасоски

Српскиот рапер Вук Моб запроси новинарка на негов настап (ВИДЕО)

Васко Спасоски

Поранешната сопруга на Даниел Кајмакоски, Кристина ја претставува Македонија на изборот „Мис Глоуб“ (ФОТО)

Igor

Маска од авокадо која и го враќа животот на уништената коса

Igor

Овошна торта без печење! Под итно да ја подготвите за вашите најблиски! (ФОТО)

Igor

Остави Коментар

18 + четиринаесет =

Слични објави

Пејачот се СМРЗНАЛ ОД СТРАВ: Му се закануваат со УБИСТВО зашто спиел со жената на наркобос

Igor

Ова е нереално! Џеј Ло има двојничка која се вика Наталија (ФОТО)

Igor

Цеца воодушевена од дочекот во Штип: Погледнете со што ѝ била преполна собата! (ВИДЕО)

Igor

КАРЛЕУША Е ВИНОВНА: Како хрватскиот фудбалер стана дел од црна листа?

Igor

Најпознатата плус сајз манекенка во осмиот месец од бременоста се фотографираше целосно гола (ФОТО)

Слободен печат

Строги правила до кои принцезата Шарлот треба да се придржува

Еспресо