Ќе ги препознаете? Познатите ги покажаа своите маски за Ноќта на вештерките (ФОТО)

Иако Халуин, Ноќта на вештерките се обележува на 31 октомври, тоа не ги спречи познатите холивудски личности да ги покажат своите кстими.

Во Холивуд веќе почнаа да се приредуваат забави по повод Халуин, а во продолжение ви прикажуваме некои од костимите што ги облекоа познатите ѕвезди.

Синди Крафорд

Лиса Рина

https://www.instagram.com/p/B4HE7i9gyYT/

Џастин Тимберлејк

Парис Хилтон

Џерард Батлер

View this post on Instagram

#malefic 😈 #EizaGonzalez ❤

A post shared by dany (@eiza_fan_page) on

Еиза

Моли Симс, Нина Добрев и Мариа Менунос

https://www.instagram.com/p/B4D54BgJJ8z/?utm_source=ig_embed

Том Каулиз и Хајди Клум

 

Слични објави

ЛУКСУЗ од 120 МИЛИОНИ: Ѕирнете во НАЈСКАПИТЕ КУЌИ на познатите (ВИДЕО)

Igor

Храброста се исплаќа: Оваа жичара нуди прекрасен поглед од повеќе од 1.800 метри! (ФОТО)

Еспресо

Тие се пред развод: Ештон Качер и Мила Кунис побараа помош од експерт

Igor

Кристијан Диор: Вистинскиот доказ за елеганцијата на една дама се наоѓа на нејзините нозе! (ФОТО)

Igor

Како до БЕСПРЕКОРНА ШМИНКА и на летни температури

Igor

4 убавици кои пропаднаа и остареа предвреме (ФОТО)

Igor

Остави Коментар

единаесет + 16 =

Слични објави

Ниту Канада не ги сака Меган и Хари – Полека сите врати им се затвараат!

Еспресо

Џон Ленон за првпат јавно ја кажа својата култна изрека за Исус и „Битлси“, почина легендарниот Влада Дивљан и уште неколку настани кои ја одбележаа музиката низ историјата…

Eспресо

Маја Шупут подготвена за свадба: Еве како изгледа МЛАДОЖЕНЕЦОТ (ФОТО)

Igor

Ни пиша Светлана од Северна Италија: Драги мои Македонци…

Васко Спасоски

Мадона на протестите – „Таа е секогаш на вистинската страна на историјата“ (ВИДЕО)

Еспресо

Дрејк сака да го истетовира ликот на Селин Дион, но нејзиниот одговор нема да му се допадне (ВИДЕО)

Igor