24.8 C
Скопје
17:32 - 25 јуни, 2024

Ознака : памела

Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

(Фото) Кантри вибрации: Памела Андерсон позира на фарма, секси е и со косилка за трева

Еспресо
56-годишната американска манекенка и актерка Памела Андерсон ненадејно ги смени оскудните костими за капење и смелите деколтирани фустани за стилизирани модни комбинации кои ја истакнаа...
Ви ПрепорачувамеСветСцена

Памела Андерсон објави фотка со 22 години постариот сопруг (ФОТО)

Еспресо
Откако беше откриено дека се омажила за продуцентот Џон Петерс, Памела Андерсон ја објави првата фотографија со својот нов сопруг. Памела објави црно-бела фотографија на...
Uncategorized

Наследникот на секс симболот од 90-те мами воздишки: Постариот син на Памела Андерсон е брутално згоден! (ФОТО)

Слободен печат
Памела Андерсон (52) важи за секс симбол на деведесетите, жена за која мажите лудееа кога се прослави со улогата Си Џеј во серијата „Чувари на...
Uncategorized

„Плејбој“ објави уште една фотка од Памела Андерсон, на себе има само штикли (ФОТО 18+)

Сободен печат
Службениот профил на „Плејбој“ на социјалната мрежа Инстаграм е вистински рај за очите за сите осум милиони луѓе кои го следат. Екипата од најпознатиот машки...
ЛајфстајлСцена

Памела јавно го обвини Рами за неверство

Igor
Познатата 51-годишна актерка и активистка Памела Андерсон наводно откри дека нејзиното 33-годишно момче Адил Рами ја изневерувал и јавно го осуди преку социјалните мрежи.  ...
ЛајфстајлСцена

Познатата актерка го посети Асанж во затвор „Јас го сакам, тој е добар човек“ (ВИДЕО)

Igor
Американската актерка Памела Андерсон, по посетата на Асанж изјавила дека основачот на Викиликс нема фер третман и дека не заслужува да биде во затвор со...