23.8 C
Скопје
18:51 - 28 септември, 2023

(Фото) Кантри вибрации: Памела Андерсон позира на фарма, секси е и со косилка за трева

56-годишната американска манекенка и актерка Памела Андерсон ненадејно ги смени оскудните костими за капење и смелите деколтирани фустани за стилизирани модни комбинации кои ја истакнаа нејзината природна убавина.

Памела е заштитно лице на новата колекција Babaton Fall ’23 на канадскиот бренд Aritzia. Актерката на својата Инстаграм страница го сподели бекстејџот од снимањето на фотосесија.

„Чест ми е што сум дел од кампањата есен/зима 2023 на Aritzia Babaton. Не само што ги делиме истите корени од BC (Британска Колумбија), туку споделуваме и лежерна естетика – тие ме прават да се чувствувам целосно удобно и самоуверено без да го загрозат мојот индивидуален стил“, вели Памела за соработката.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Pamela Anderson (@pamelaanderson)

Рекламната кампања е снимена во нејзиниот дом покрај океанот во нејзиниот роден град Лејдисмит, што можеби изгледа непропорционално со елегантните костуми на колекцијата, но сепак, има и смисла и порака.

„Косењето трева во деловен костум имаше смисла за мене: градината е мојата канцеларија. Тоа беше забавниот дел и затоа беше толку прекрасно и природно искуство“.

Слични објави

Нокаут и Брејк ја носат својата акустична магија во Македонската Филхармонија

Еспресо

Совети од Клиника „Жан Митрев“: Дислексија кај деца – како да им се помогне?

Еспресо

(Фото) Анџелина Џоли поаѓа во нова насока поради децата: „Ова е потфат на самохрана мајка, децата ме научија да живеам поинаку“

Еспресо

(Фото) Селена Гомез во суперсекси издание „уловена“ во Париз: На средба со Бруклин Бекам

Еспресо

Шер го организирала киднапирањето на синот: Само за да не се смири со снаата, но завршил на клиника за рехабилитација

Еспресо

Астро прогноза за четврток, 28 септември

Еспресо
Се вчитува....