Памела јавно го обвини Рами за неверство

Познатата 51-годишна актерка и активистка Памела Андерсон наводно откри дека нејзиното 33-годишно момче Адил Рами ја изневерувал и јавно го осуди преку социјалните мрежи.

– Тешко е да се прифати скршено срце и дека последните две години од мојот живот беа голема лага. Јас се излажав бидејќи бев наведена да мислам дека имаме голема љубов. Скршена сум бидејќи во последните неколку дена дознав дека имал двоен живот. Тој сите ги лажеше. Како е можно да се контролираат срцето и умот на две жени. Сигурна сум дека не бевме само ние, ги има уште. Тој е чудовиште. Како е можно да им помогнам на толку многу луѓе, но не и себеси“, напиша Памела Андерсон на својот „Инстаграм“.

Фудбалерот Адил Рами сè уште не се огласи.

Слични објави

Нови правила: Коронавирусот ја измени постапката за доделување на следните Оскари

Еспресо

Бремената Ешли се снимала потполно гола: Се обидувам да го сакам своето тело (ФОТО+ВИДЕО)

Igor

Мала астро школа: Како да си го одберете вистинскиот партнер за вас

Igor

3 хороскопски знаци кои повеќе сакаат авантура отколку сериозна врска

Igor

Најстарата панда на светот го прослави 38-от роденден! (ВИДЕО)

Еспресо

Џејмс Камерон го претстави концептот, но никој не се возбуди поради продолжението на „Аватар“

Еспресо

Остави Коментар

четиринаесет − 11 =

Слични објави

Бритни објави фотографија на која ја истакна ФИГУРАТА, но негативните коментари ја доведоа до депресија! (ФОТО)

Igor

УБАВАТА АКТЕРКА И ТОЈ СЕ СЕКОГАШ ЗАЕДНО: Анџелина Џоли конечно се ЗАЉУБИ и не го крие тоа!

Igor

Сами направете си гел за туширање

Igor

Видео хороскоп 1 август 2019, четврток

Igor

Е, сега може да ме излижете: Амиџиќ сакаше да ја одјави емисијата, па му „залепија“ торта во лице!

Васко Спасоски

Зошто е потребна дополнителна хидратација на кожата

Igor