10.8 C
Скопје
02:45 - 28 февруари, 2024

Ознака : големо

Ви ПрепорачувамеСветСцена

Поранешната девојка му побарала помош: Елтон Џон уште еднаш покажа колку големо срце има

Еспресо
Тие двајца биле заедно во седумдесетите, а Линда била инспирација за песната „Someone saved my life”. Музичарот Елтон Џон веќе неколку години е во брак...
Секојдневие

Во брак се 64 години и имаат преку 100 внуци, а ги памтат родендените на сите! (ФОТО)

Еспресо
Лео и Рут Зангер навистина може да кажат дека имаат големо семејство. Брачниот пар кој веќе 64 години е во брак, пред скоро 5 години...