19.8 C
Скопје
01:49 - 18 јуни, 2024

Ознака : чудовиште

ВестиВи ПрепорачувамеСветСлајдер

ТУРИСТ ГО ВИДЕЛ ЧУДОВИШТЕТО ОД ЛОХ НЕС: Тврди дека е плесиосаур со должина до 4 метри!

Еспресо
Чудовиштето од Лох Нес веројатно е долго помеѓу 2,70 и 4 метри. Легендарното суштество што се претпоставува дека живее во водите на познатото шкотско езеро...
Секојдневие

Мистериозно суштество на среде пат: Пола риба, пола алигатор – жителите во шок! (ФОТО)

Васко Спасоски
Мистериозно суштество со изглед на риба, а половина на алигатор е пронајдено во Велес – пренесува „Спутник“. Жената која сакала да остане анонимна, за „Дејли...
ЛајфстајлСцена

Елтон Џон: Мајка ми беше социопат и насилно чудовиште (ФОТО)

Igor
Биографијата на Елтон Џон предизвика бурни реакции кај фановите, а се уште не е ни службено пуштена во продажба. Објавени се само некои детали од...