Кого провоцира Карлеуша со овие еротски видеа? (ФОТО+ВИДЕО)

Јелана Kарлеуша од неодамна замина во Анталија на одмор без својот сопруг Душко, а судејќи според нејзините објави на социјалните мрежи, таа навистина ужива во одморот.

Овој пат, на својот профил на Инстаграм постави слика и ново провокативно и еротско видео во кое таа е покрај базен во проѕирен горен дел, мини бикини и високи потпетици, кои ги зачини со син кармин.

 

View this post on Instagram

 

Atomic blond on vacation 😎 In @bojanpetrovic.couture crystal jacket

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

Таа буквално провоцира во видеото, а фановите постојано се прашуваат на кого му ги упатува овие еротски видеа. Претходно таа исто така постави видео од спалната соба во хотелот кое ги изненади дури и нејзините фанови.

 

View this post on Instagram

 

🤷🏼‍♀️

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

Слични објави

Се жалеше дека е погодиена од кризата, па купи автомобил од 50.000 евра: Неда Украден се поднови со скапа „играчка“ (ФОТО)

Васко Спасоски

ЕНРИКЕ ДОБИ БРАТ: Хулио Иглесијас официјално има девет деца

Igor

Рита Ора во топла прегратка на принцот Хари

Igor

СИТЕ ГИ ЧУВААТ ЈАЈЦАТА НА ВРАТАТА ОД ФРИЖИДЕРОТ, а не се свесни каква грешка прават„ Еве зошто тоа е најлошото место!

Igor

Од „Очајна домаќинка“ до затвореничка – Фелисити Хофман во затвор (ФОТО)

Igor

10 вежби кои ви гарантираат совршен стомак до лето (ВИДЕО)

Igor

Остави Коментар

7 − четири =

Слични објави

Брејк стана татко по третпат – Овој пат на девојче!

Igor

Три хороскопски знаци кои знаат да го скршат мразот во љубовниот однос

Igor

Лукас објавува романтични фотки од одморот со новата девојка (ФОТО)

Igor

НАЈУБАВИТЕ ОД МАКЕДОНИЈА ВО АПРИЛ – МЕГА ИНСТАГРАМ-ГАЛЕРИЈА (I ДЕЛ)

Igor

На Инстаграм ја следат повеќе од милион луѓе, кога ќе ги видите фотографиите ќе ви стане јасно зошто

Еспресо

Слаткар ќе стане татко: Сања Николиќ е бремена

Слободен печат
MacedonianAlbanianBulgarianSerbian