20.8 C
Скопје
21:39 - 19 мај, 2024

Ознака : личен опис

Ви ПрепорачувамеСветСцена

Овие ѕвезди ги упропастија своите лица со естетски операции: Сега наликуваат на карикатури! (ФОТО)

Еспресо
Што се случи со лицетона Том Круз? Си играл со ботокс, се за да ја задржи младоста која неминовно му се лизга низ прсти. Актерот...
Секојдневие

Британската ријалити ѕвезда го смени личниот опис со пластичните операции! (ФОТО)

Еспресо
Шарлот Крозби е прославена британска ријалити ѕвезда, а беше и победничка на британскиот „Голем брат“. Телевизиската кариера ја започнала во 2011 година, а денес –...