21.8 C
Скопје
16:19 - 30 мај, 2024

Ознака : џоан колинс

Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

Џоан Колинс си ја отвори душата: Абортирав на 26, детето ќе ми ја уништеше кариерата

Еспресо
Легендарната актерка Џоан Колинс (90) во нејзините мемоари „Behind the Shoulder Pads“,открива многу работи од својот приватен и професионален живот. Таа раскажува и како во...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

90-годишната Џоан Колинс одговори на гласините за пластични операции: „Користам само ноќна крема, се плашам од игли“

Еспресо
Британската актерка Џоан Колинс, најпозната по улогата на Алексис Колби во ТВ серијата Династија, во интервју за „Гардијан“ проговори за своите ритуали за убавина. Во...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

(Фото) Среќен 90-ти роденден Џоан Колинс: Сè уште е убава, дотерана и енергична

Еспресо
Познатата британска актерка Џоан Колинс, најпозната по улогата на Алексис во серијата „Династија“, вчера го прослави својот 90-ти роденден.   View this post on Instagram...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

(Фото) Џоан Колинс (89) заврши во болница поради штиклите од 15 см, „нема да се откаже од нив“

Еспресо
Не се носат високи потпетии на 89 години или сепак, се носат?„Најсекси актерката на светот“ се повреди поради гламурот.   View this post on Instagram...
Секојдневие

10 мудри мисли на Џоан Колинс: Се што треба да биде една совршена жена, нешто за што јас решив дека не сакам и никогаш нема да бидам!

Еспресо
Џоан Колинс секогаш ќе биде персонификација за вистинска дама… Таа ја освои публиката во сапуницата која се емитуваше во 80-тите години во улога на негативната...