16.8 C
Скопје
05:41 - 13 јуни, 2024

Ознака : династија

Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

(Фото) Среќен 90-ти роденден Џоан Колинс: Сè уште е убава, дотерана и енергична

Еспресо
Познатата британска актерка Џоан Колинс, најпозната по улогата на Алексис во серијата „Династија“, вчера го прослави својот 90-ти роденден.   View this post on Instagram...