16.8 C
Скопје
23:51 - 19 мај, 2024

Ознака : линзи лохан

Ви ПрепорачувамеСветСцена

Линдзи Лохан по 12 години објави тизер за новата песна и порача: Се вратив! (ВИДЕО)

Еспресо
После силните скандали и последниот сингл кој го објави во 2008 година, таа се враќа на сцената. По дванаесет години откако го објави последниот сингл,...
ЛајфстајлСцена

Поради пластичните операции актерката не личи на себе, а има само 33 години! (ФОТО)

Igor
Актерката и пејачката Линзи Лохан, беше млада перспективна ѕвезда, но според начинот на живот кој таа го одбра, пропушти многу шанси и доживеа многу помала...