Ознака : линзи лохан

Ви Препорачуваме Свет Сцена

Линдзи Лохан по 12 години објави тизер за новата песна и порача: Се вратив! (ВИДЕО)

Еспресо
После силните скандали и последниот сингл кој го објави во 2008 година, таа се враќа на сцената. По дванаесет години откако го објави последниот сингл,...
Лајфстајл Сцена

Поради пластичните операции актерката не личи на себе, а има само 33 години! (ФОТО)

Igor
Актерката и пејачката Линзи Лохан, беше млада перспективна ѕвезда, но според начинот на живот кој таа го одбра, пропушти многу шанси и доживеа многу помала...