23.8 C
Скопје
15:27 - 28 мај, 2024

Ознака : зигледа

Секојдневие

Кејт Бекинсејл е пример за сите дами: Вака треба да изгледа секоја жена која зачекорила во петтата деценија! (ФОТО)

Еспресо
Кејт Бекинсејл едноставно брилира секој пат кога ќе се појави на црвениот тепих. Актерката повеќе пати докажа дека е вистинска икона на стилот. Нејзините модни...
ЛајфстајлСцена

Повторно воодушеви: Ирина Шајк во костим за капење изгледа феноменално (ФОТО)

Igor
Ирина Шајк повторно не воодушеви! На својот Инстаграм профил објави фотографија на која позира во костим за капење, во кој се гледа дека таа навистина...