Повторно воодушеви: Ирина Шајк во костим за капење изгледа феноменално (ФОТО)

Ирина Шајк повторно не воодушеви! На својот Инстаграм профил објави фотографија на која позира во костим за капење, во кој се гледа дека таа навистина е нереално згодна.

Заносната манекенка со новите фотографии покажа дека ниту тешките моменти кои ги преживеа не и можат ништо.

Со право оваа манекенка е прогласена за најубавиот бикини модел на годината.

Слични објави

БРЕД ѝ порачал на АНЏЕЛИНА: Потпиши ги документите или ќе платиш

Igor

Ќерката на Ума Турман е копија на Мија Волис од култниот „Pulp Fiction“ (ФОТО)

Еспресо

ЏОРЏИНА РОДРИГЕЗ се појави во свилена „пижама“ и ги ОСВОИ СИТЕ ПОГЛЕДИ (ФОТО)

Igor

ТРАНСФОРМАЦИЈА: Маја Оџаклиевска повеќе НЕ ИЗГЛЕДА КАКО ПРЕТХОДНО, коментарите не престануваат (ФОТО)

Igor

Се е подготвено за „Макфест“: На сцената во Штип ќе ги видиме „Фрајле“, Росана, дуото Дац и Александар Митевски

Igor

Содржината на фрижидерот на Ким Кардашијан ги загрижи сите на Инстаграм (ФОТО)

Еспресо

Остави Коментар

5 × пет =

Слични објави

Јелена Карлеуша во СЕКСИ ИЗДАНИЕ брутално искрена: Те сакам мамо, НЕ МИ МОЖАТ НИШТО! (ФОТО)

Igor

Штрудла со афион

Igor

Чекај ме и сигурно ќе дојдам, зад најубавата љубовна песна се крие потресна љубовна приказна

Еспресо

Кинси Волански во полуголо издание му оддаде почит на Коби Брајант (ФОТО)

Еспресо

АВСТРАЛИЈА ВИСОКО КОТИРА, а еве што ќе се случи ако победи на Евровизија!

Igor

Ќерката на Анџелина Џоли го прослави роденденот во СОБА ЗА БЕГСТВО

Igor