16.8 C
Скопје
05:29 - 13 јуни, 2024

Ознака : јорданска

Ви ПрепорачувамеЛајфстајл

Таа и е пример: На овој член од кралското семејство му се восхитува Викторија Бекам! (ФОТО)

Igor
Викторија Бекам присуствуваше на венчавката на војвотката Меган и принцот Хари, се спријатели и со Кејт Мидлтон, но излезе дека тие не се единствените членови...