36.8 C
Скопје
18:28 - 18 јуни, 2024

Ознака : член

БалканВи ПрепорачувамеСцена

Вељко сподели радосни вести – Пристигна нов член во семејството Ражњатовиќ! Се огласи и Цеца! (ФОТО)

Еспресо
Наследникот на српската музичка ѕвезда Светлана Цеца Ражњатовиќ, боксерот Вељко Ражњатовиќ се пофали на социјалните мрежи со новиот член на семејството. Познато е дека Вељко...
Ви ПрепорачувамеСветСцена

Почина еден од омилените членови на серијата „Модерно семејство“!

Еспресо
Тажни вести стигнуваат од сетот на неодамна завршената хит-серија „Modern Family“. Како што пренесува магазинот „People“, почина една од омилените ѕвезди на шоуто, францускиот булдог...
Ви ПрепорачувамеСветСцена

Меган Маркл го навреди единствениот член на кралското семејство кој беше на нејзина страна!

Еспресо
Принцот Хари и Меган Маркл неодамна ги завршија последните кралски должности, поради што се мораа на кратко да престојуваат во Лондон, а Меган со своето...
Секојдневие

Најмладиот член на Менса има 3 години и IQ 142! (ФОТО)

Еспресо
За да пристапите во Менса, треба да имате IQ во горните 2% од популацијата, а малиот Британец има IQ 142. Резултат од 145 и повеќе...
СветСцена

Пристигна новиот член во семејството Бекам (ФОТО)

Еспресо
Ова е новиот сладок член на Бекамови! Овие празници семејството Бекам се зголеми за уште еден член, малиот кокер шпаниел Саг. Поранешната пејачка и фудбалерот веќе имаат две...
ЛајфстајлСцена

Меган Маркл со никогаш подлабоко деколте откако е член на Кралството (ФОТО)

Igor
Меган Маркл и принцот Хари пристигнаа во службена посета на Јужна Африка. Кралскиот пар слeдните денови ќе престојува во Кејптаун, а во посетата го понесоа...
ЛајфстајлСцена

Детаљ кој ја откри вистината: КРАЛСКОТО СЕМЕЈСТВО НАСКОРО ЌЕ ДОБИЕ НОВ ЧЛЕН (ФОТО)

Igor
Експертите за британското кралско семејство се уверени дека војвотката Кејт Мидлтон е бремена, а тоа поточно го заклучија на денот кога нејзината ќерка Шарлот тргна...
Ви ПрепорачувамеЛајфстајл

Таа и е пример: На овој член од кралското семејство му се восхитува Викторија Бекам! (ФОТО)

Igor
Викторија Бекам присуствуваше на венчавката на војвотката Меган и принцот Хари, се спријатели и со Кејт Мидлтон, но излезе дека тие не се единствените членови...