9.8 C
Скопје
01:51 - 15 април, 2024

Ознака : јужна

ЛајфстајлСцена

Елтон Џон на работ од смртта

Igor
Познатиот музичар Елтон Џон откри дека го молел Господ да му даде уште една прилика да ги види своите синови пред да умре. Имено, поради...
ЛајфстајлСцена

Меган Маркл со никогаш подлабоко деколте откако е член на Кралството (ФОТО)

Igor
Меган Маркл и принцот Хари пристигнаа во службена посета на Јужна Африка. Кралскиот пар слeдните денови ќе престојува во Кејптаун, а во посетата го понесоа...
Секојдневие

Неодолив десерт од Јужна Америка ГО ОСВОИ СВЕТОТ: Еве како да го направите овој вкусен чоколаден колач БЕЗ БРАШНО И ШЕЌЕР

Igor
Овој едноставен и брз чоколаден колач за подготовка доаѓа од Јужна Америка, а го освои целиот свет, погледнете и зошто. Состојки: 4 јајца 2 портокали...