Детаљ кој ја откри вистината: КРАЛСКОТО СЕМЕЈСТВО НАСКОРО ЌЕ ДОБИЕ НОВ ЧЛЕН (ФОТО)

Експертите за британското кралско семејство се уверени дека војвотката Кејт Мидлтон е бремена, а тоа поточно го заклучија на денот кога нејзината ќерка Шарлот тргна во училиште.

Аранзаза Сантос Лопез, експерт за кралското семејство, истакнува дека Кејт секој пат пред да објави дека е бремена ја менувала фризурата, што секако го направи и сега. Имено, Кејт ја скрати и осветли косата, што го направи и минатите три пати.

Британците како уште еден знак кој укажува на нејзината бременост го наведоа и тоа што војвотката се ослободила од дел од кралските обврски кои ја очекувале во наредните месеци, а се шушка и дека тоа го направила и во претходните три бремености, поради силните мачнини.

 

Слични објави

СЕКС ВО ВОДА: Зошто звучи како добра, а е крајно лоша идеја?

Igor

ВРЕМЕТО НЕ МЕ ИЗЛЕЧИ: Анастасија зборува за Аркан, а еве што избрал за неа пред да биде убиен

Igor

Богови на сексипилот! 3 најсексипилни хороскопски знаци!

Igor

Дали ова е најзгодниот светски пар? Никол и Том ги покажаа своите совршени тела на плажа (ФОТО)

Еспресо

СВАДБА ЗА 5 ДЕНА: Вереницата на Надал откри ЗОШТО се кријат, причината е УЖАСНО чудна!

Igor

По СТРИПТИЗОТ, пејачката го покажа и својот цврст задник во ТАНГА БИКИНИ

Igor

Остави Коментар

16 − 11 =

Слични објави

Годините не се пречка: Славната оскаровка на 74 години во жешка секс сцена со двајца мажи! (ВИДЕО)

Еспресо

Пејачката Едита позираше на бензинска во провокативен краток фустан! (ФОТО)

Еспресо

Меган Маркл го напаѓа кралското семејство: Не ме заштитија за време на бременоста!

Еспресо

Почина Мања од Дисциплина Кичме

Igor

Леонардо на снимањето на „Once Upon A Time In Hollywood” имал сосема неочекувани барања

Igor

Неверојатно откритие – Дете пронашло плоча стара 3.500 години

Еспресо