18.8 C
Скопје
21:28 - 15 април, 2024

Ознака : разочара

Uncategorized

Класичен пример како не треба да се облекувате: Ким Кардашијан ги разочара модните критичари! (ФОТО)

Слободен печат
Ким зачекори на црвениот тепих, а сите погледи беа насочени кон неа, но од ниту малку позитивни работи. Нејзиниот избор на гардероба ги остави во...
ЛајфстајлСцена

Сте слушнале за „Самосвесен рап“? Никој нема, бидејќи Никол допрва ќе ни го презентира! (ФОТО)

Igor
Се сеќавате на Никол Ричи, ќерќата на познатиот Лионел Ричи? Заедно со Парис Хилтон, Ники дебутираше во реалното шоу „The Social Life“, за кое слободно...
ЛајфстајлСцена

Емили Ратајковски позираше топлес, долниот дел од фотките ќе ве разочара (ФОТО)

Igor
Моделот и актерката Емили Ратајковски ги почасти фановите со топлес фотографија со која ја рекламира новата колекција од својот бренд. Емили градите ги прекри со...