Емили Ратајковски позираше топлес, долниот дел од фотките ќе ве разочара (ФОТО)

Моделот и актерката Емили Ратајковски ги почасти фановите со топлес фотографија со која ја рекламира новата колекција од својот бренд.

Емили градите ги прекри со раце и облече само хеланки до колена и чизми за јавање, но на никого не му беше јасно како сето тоа можеше да заврши во една комбинација.

View this post on Instagram

@inamoratawoman

A post shared by Emily Ratajkowski (@emrata) on

„Она кога имаш возење точак и јавање коњ во ист ден, а мораш да се фотографираш и топлес“, е само еден од коментарите на зачудените следбеници, кои се разочарани од долниот дел на сликата.

Како и повеќето провокативни фотографии на Емили Ратајковски, така и оваа собра повеќе од половина милион лајкови за помалку од 3 часа.

Емили на Инстаграм ја следат 22,5 милиони луѓе, а признава дека најчесто ја фотографира нејзиниот сопруг.

Слични објави

Лесен и брз ручек: Пилешко со јогурт и сенф

Igor

Се најде организатор за борбата Бибер – Круз

Igor

Лесен и посен ручек – Печен зеленчук со просо

Igor

Ќерките на Силвестер Сталоне уживаат на Јадранското приморје (ФОТО)

Igor

Еминем за најтешкиот период од животот: Моето дно требаше да биде смртта

Еспресо

Сека Саблиќ уплашена од коронавирусот, но глумата и помага да ги помине овие тешки денови!

Милена Ризовска

Остави Коментар

два × пет =

Слични објави

„Полудена по тебе“: Уште една нова песна на младата Лара (ВИДЕО)

Васко Спасоски

Заборавената англиска кралица: Владеела само девет дена, а била погубена на 16 години по наредба на нејзина роднина (ВИДЕО)

Еспресо

Кајли Џенер сака да се повлече од реалното шоу?

Igor

Што е ЦРНА МЕСЕЧИНА и што му носи на секој хороскопски знак?

Igor

Познатата пејачка го оставила отворен задниот влез па ѝ украле накит во вредност од 270.000 евра

Igor

ВОДИТЕЛКАТА ГО ПОКАЖА СВОЕТО СОВРШЕНО ТЕЛО, и ја израдува машката популација! (ФОТО)

Igor