13.8 C
Скопје
10:15 - 28 февруари, 2024

Ознака : става

Секојдневие

Доктор за пример: Им става инекции на децата, а тие од неговата ординација излегувaат со насмевка (ВИДЕО)

Еспресо
Овој доктор има совршен трик како на своите најмлади пациенти да им даде инекција без солзи… Повеќето деца имаат страв од одењето на доктор, но...
Секојдневие

Видела како странец и става нешто во пијалокот: Ги заменила чашите и доживеала морничава сцена

Еспресо
Британката Лили Поулс од Гримсби излегла во познат ноќен клуб со пријателките, а веруваме дека тоа што и се случило никогаш нема да може да...
ЛајфстајлСцена

ЈА РАСТРГНАА СРЕД НАСТАП – Непозната девојка и ставала пари во ѓаќи, маж ја соблакал и и лепел пари (ВИДЕО)

Igor
Пејачката Душица Грабовиќ има многу настапи и на нив заработува огромен бакшиш, но она што сега се случи ги остави сите во шок, буквално ја...