ЈА РАСТРГНАА СРЕД НАСТАП – Непозната девојка и ставала пари во ѓаќи, маж ја соблакал и и лепел пари (ВИДЕО)

Пејачката Душица Грабовиќ има многу настапи и на нив заработува огромен бакшиш, но она што сега се случи ги остави сите во шок, буквално ја растргнаа сред настап.

Овој пат печајката ги изненади своите следбеници со објавата на урнебесното видео на кое се гледа како и ставаат банкноти на градите, а една девојка целосно ја „испофаќа“.

Пејачката под видеото напиша коментар „Кој вели дека жените не ме сакаат?“

Слични објави

Како до БЕСПРЕКОРНА ШМИНКА и на летни температури

Igor

МЕСТА ВО КОИ НЕ СМЕЕТЕ ДА ВЛЕЗЕТЕ: Сите знаат дека постојат, но речиси никој ги нема посетено

Еспресо

Италијанскиот милионер ја изненади својата 28 години помлада девојка со „бесна“ кола! (ФОТО)

Еспресо

Кајли Џенер и Криси Тиген со провокативни видеа на Инстаграм ги оставија своите фанови без зборови! (ВИДЕО)

Еспресо

Прекрасната Ешли Грем повторно ја воодушеви јавноста! (ФОТО)

Еспресо

КАКО ЧОВЕК – Кога ќе видите како ова куче вежба јога, ќе ги протриете очите неколку пати! (ВИДЕО)

Еспресо

Остави Коментар

Шестнаесет + 19 =

Слични објави

Дизајнерката Ивана Кнез речиси гола на Инстаграм (ФОТО)

Igor

Тереза Кесовија се враќа на сцената: Ова едноставно не сакав да го пропуштам (АУДИО)

Еспресо

Прељубник фатен во акција – Успеа да избега низ прозор, но не помина така лесно (ВИДЕО)

Еспресо

Главата на популарната кукла со ликот на Лепа Брена на аукција: Почетната цена само 99 динари, а тука е и целата барбика! (ФОТО)

Еспресо

Бомбетина и во петтата деценија: Тајра Бенкс (45) се соблече во минијатурно бикини, жешкото видео направи хаос на интернет (ФОТО+ВИДЕО)

Igor

Откриен голем гаф со кој Меган го засрамила принцот Хари

Еспресо