Ким Кардашијан откри каква БОМБА ВО БИКИНИ била нејзината мајка пред 32 години (ФОТО)

Фановите одлепија поради бикини фотката на Крис Џенер која настанала пред повеќе од три децении.

Ким Кардашијан објави нова фотографија на Инстаграм, која привлече внимание од светската јавност. Станува збор за слика од нејзината мајка Крис Џенер од пред повеќе од три децении, на кои се гледа како позира во бикини и го покажува своето затегнато тело.

Мислам… Кој е пожежок од мојата мајка по породувањето со мојот брат? , напишала Ким Кардашијан.

Да се потсетиме, Крис Џенер на свет го донела Роб Кардашијан пред 32 години, 1987.

Фановите ја натрупаа Ким со коментари и порачаа дека Крис тогаш изгледала како „милион долари“.

Еве ја фамозната фотка…

Слични објави

Поранешното момче на пејачката Деми Ловато ќе стапне на лудиот камен! (ФОТО)

Слободен Печат

Ова е 21-годишната манекенка која носеше хиџаб наместо бикини

Igor

Нема да верувате што се крие под сето ова крзно! (ФОТО)

Еспресо

Тапанарот на Аеросмит го тужи бендот: Ова не му се случило на никого во групата досега!

Еспресо

Хајди Клум со огромни уши на глава го честиташе Велигден од карантин! (ФОТО)

Еспресо

Ирена Спасовска се пофали со егзотично патување (ФОТО)

Igor

Остави Коментар

осум − шест =

Слични објави

Овие хороскопски знаци најмногу ги „манијачат“ бившите на социјалните мрежи

Igor

Џеј Ло го честиташе денот на планетата земја: Фотографијата која ја објави нема да ве остави рамнодушни! (ФОТО)

Еспресо

Пол Макартни повика на борба против расизмот: Кога „Битлси“ дознале пред кого ќе свират, одбиле да настапат

Еспресо

Голема тајна на славните режисери: Зошто ликовите во филмовите пијат млеко и која порака ни ја испраќаат?

Еспресо

Еве кога мажите немаат желба за водење љубов

Igor

Мажи, ова е подарок за вас: Манекенката Цеце Георгиева позираше како од мајка родена! (ФОТО)