20.8 C
Скопје
18:50 - 30 мај, 2024

Ознака : куфери

ЛајфстајлСцена

ИСФРЛЕНА НА УЛИЦА СО ДВА КУФЕРИ: Познатата пејачка поминала низ вистинска АГОНИЈА кога мажот и го одземал синот!

Igor
Иако преживеала вистински пекол, таа во јавноста секогаш е насмеана, позитивна и подготвена за шега. Љубовната приказна на Селма Бајрами и Мујо Мишиќ започнала пред...
Ви ПрепорачувамеЛајфстајл

Анастасија се исели од семејната куќа: Ќерката на Цеца фатена како внесува куфери во друга зграда (ФОТО)

Igor
Најверојатно ќерката на Цеца се одлучила на заеднички живот со својот партнер Ѓорѓе. Ќерката на фолк дивата, Светлана Цеца Ражнатовиќ, Анастасија, одлучи да започне заеднички...