Анастасија се исели од семејната куќа: Ќерката на Цеца фатена како внесува куфери во друга зграда (ФОТО)

Најверојатно ќерката на Цеца се одлучила на заеднички живот со својот партнер Ѓорѓе.

Ќерката на фолк дивата, Светлана Цеца Ражнатовиќ, Анастасија, одлучи да започне заеднички живот со својот дечко Ѓорѓе Кулиќ.

FOTO: PRINTSCREEN/PAPARAZZO LOV

Имено, нејзиниот брат Вељко Ражнатовиќ на големо планира свадба со Богдана Родиќ, па не е исклучено дека и тој брачниот живот ќе го продолжи надвор од семејниот дом, па така вилата во која живееа долги години ќе остане речиси празна.

FOTO: PRINTSCREEN/PAPARAZZO LOV

Парот ќе живее во една зграда, а дали на Анастасија ќе и се допадне ова во замена за грандиозната вила, останува да видиме.

FOTO: PRINTSCREEN/PAPARAZZO LOV

Слични објави

ПОЗЛАТЕНИ ЧЕШМИ И 70 СОБИ: Моделот со балканско потекло слави роденден со ГРАНДИОЗНА ЗАБАВА

Igor

Градник не и треба: Луна Џогани во црвен фустан со деколте до папок (ВИДЕО)

Igor

Камила е убавицата која претендира да ја надмине и Селма Хаек (ФОТО)

Igor

Уапсени тројца мажи вмешани во смртта на познатиот рапер

Igor

Ева Лонгорија го привлече целото внимание на црвениот тепих со своето длабоко деколте! (ФОТО)

Еспресо

Брук Шилдс: Навредена сум, ќерките ме испраќат на пластична операција

Igor

Остави Коментар

17 − дванаесет =

Слични објави

Британските таблоиди си играат мајтап со Дара Бубамара: Пејачката кога ќе види ќе полуди! (ФОТО)

Igor

Заборавила да се дотера? Елена Велевска по спортски дуксер во емисија (ВИДЕО)

Igor

„Анонимуси“ тврдат дека принцезата Дaјана е убиена поради мрачни тајни на кралското семејство

Теодора Циклевска

Хороскопски знаци кои не сакаат долги врски

Еспресо

Добила име според ЈОГУРТ! Еве како Ѓура и сопругата го одбрале името за нивната ќерка

Igor

Блејк Лајвли како божица излезена од златната доба на Холивуд! (ФОТО)

Еспресо