26.8 C
Скопје
14:03 - 14 април, 2024

Ознака : агонија

БалканВи ПрепорачувамеСцена

Бали Бег во агонија: Купил вила од 2,5 милиони евра му се закануваат дека ќе му го киднапираат детето (ФОТО)

Васко Спасоски
Турскиот актер Бурак Озџивит (35), познат по улогата на Бали-Бег во серијата „Сулејман Велинчествениот“, има проблеми со криминалци поради луксузната вила која ја пазарил во...
ЛајфстајлСцена

ИСФРЛЕНА НА УЛИЦА СО ДВА КУФЕРИ: Познатата пејачка поминала низ вистинска АГОНИЈА кога мажот и го одземал синот!

Igor
Иако преживеала вистински пекол, таа во јавноста секогаш е насмеана, позитивна и подготвена за шега. Љубовната приказна на Селма Бајрами и Мујо Мишиќ започнала пред...