17.8 C
Скопје
01:11 - 26 мај, 2024

Ознака : криминалци

БалканВи ПрепорачувамеСцена

Бали Бег во агонија: Купил вила од 2,5 милиони евра му се закануваат дека ќе му го киднапираат детето (ФОТО)

Васко Спасоски
Турскиот актер Бурак Озџивит (35), познат по улогата на Бали-Бег во серијата „Сулејман Велинчествениот“, има проблеми со криминалци поради луксузната вила која ја пазарил во...
Uncategorized

ШОКАНТНО: Се преправала дека е мртва за да престанат, Мерил Стрип ја тепале до бесвест!

Слободен печат
Мерил Стрип (70) со својата насмевка на лицето долго ја криеше тагата која ја носи со себе, па дури пред неколку години се одлучи да...