19.8 C
Скопје
21:39 - 14 јуни, 2024

Селма Хајек на плажа го покажа деколтето кое распаметува (ФОТО)

Селма Хајек иако наполни 53 години таа и понатаму го освојува светот со својот изглед и енергија.

Актерката на својот Инстаграм профил сподели две фотографии од одморот.

Облечена во едноделен црн костим за капење, изгледа еднакво заводливо како и во 90-те години од минатиот век кога ја гледавме во култните филмови.

Фотографијата доби илјадници лајкови и безброј позитивни коментари.

Фотографија која распаметува…погледнете!

View this post on Instagram

#minerals @alexandermcqueen #hair

A post shared by Salma Hayek Pinault (@salmahayek) on

Слични објави

(Фото) Павле и Ирина Камилоски му направија крштевка на синот Јосиф

Еспресо

(Фото) Злато и дијаманти: Позната српска манекенка се прошета низ Белград со накит вреден 72.000 евра

Еспресо

(Фото) Сопругата на Дарко Лазиќ се соблече во шестиот месец од бременоста! Го покажа стомакот во минијатурно бикини

Еспресо

Скандал во „Никогаш не е доцна“: Жика Јакшиќ ги фатил натпреварувачите во измама, веднаш ги дисквалификувал

Еспресо

Совети од Клиника „Жан Митрев“: Минимално инвазивен ласерски третман на враснато влакно

еспресо

Драгана Мирковиќ испрати порака до ќерката на Цеца Ражнатовиќ: Пејачките со години не беа во добри односи

Еспресо
Се вчитува....