9.8 C
Скопје
02:41 - 15 април, 2024

Ознака : запамти

Ви ПрепорачувамеСветСцена

Селма Хаек објави слика од базенот – Нејзината порака за убавината секоја жена добро треба да ја запамти (ФОТО)

Еспресо
Мексиканско-американската актерка Селма Хаек (53) знае како да го привлече вниманието. 53-годишната актерка без шминка направи секси селфи фотографија, па погледнете како Селма ужива во...