13.8 C
Скопје
23:37 - 14 април, 2024

Ознака : блер

Ви ПрепорачувамеСветСцена

Долго време ја немаше, но конечно се огласи – Селма Блер сподели среќна вест! (ВИДЕО)

Еспресо
Актерката Селма Блер редовно ги известува своите следбеници на социјалните мрежи како се одвива нејзината борба против мултипла склерозата. Меѓутоа, филмската и телевизиска ѕвезда во...
Ви ПрепорачувамеСветСцена

На нејзиното лице се гледа само болка: Селма Блер (47) сè потешко ја поднесува подлата болест (ФОТО)

Еспресо
Неодамна се пишуваше дека и е малку подобро, но најновите фотографии, за жал, покажуваат нешто сосема друго… Актерката Селма Блер во 2018 година откри дека...
ЛајфстајлСцена

Актерката за последните денови: Ми кажаа да се ПОДГОТВАМ ЗА СМРТТА (ФОТО)

Igor
Речиси една година откако и беше дијагностицирана мултипла склероза, актерката Селма Блер изјави дека и снемало опции да ја ублажи болката и физичките потешкотии поради...
ЛајфстајлСцена

„Изгледаш прекрасно“ Тешка дијагноза и драстична промена на Селма Блер – Еве за што станува збор (ФОТО)

Igor
Актерката драстично го промени изгледот по тешка дијагноза. Во промената на имиџот и помогна седумгодишниот син бидејќи актерката многу нешта повеќе не може да ги...