16.8 C
Скопје
15:54 - 27 февруари, 2024

Ознака : атина

Ви ПрепорачувамеСветСцена

Малума за бадијала пристигна во Грција: Му ги откажаа концертите во Солун и Атина!

Васко Спасоски
Поради новите мерки во Грција за превенција од коронавирусот и откажување на културни и уметнички настани со над 1.000 лица, концертите на колумбиската музичка ѕвезда...
БалканВи ПрепорачувамеСцена

Јелена и Душко се разведуваат? Фотографиите на фудбалерот ја збунија јавноста! (ФОТО)

Васко Спасоски
Гласините дека Јелена Карлеуша и Душко Тошиќ се разведуваат повторно станаа актуелни благодарение на фотографиите што славниот фудбалер ги објавува на својот инстаграм-профил. Иако не...
Ви ПрепорачувамеДестинации и ДегустацииЛајфстајл

Мистериозна пештера во близина на Атина: Звуците за кои нема објаснување ги полудуваат посетителите (ФОТО)

Еспресо
Во близина на Атина се наоѓа мистериозна пештера, која ги привлекува само оние кои сакаат паранормални работи, бидејќи звукот кој одекнува оттаму буквално ги полудува...
ЛајфстајлСцена

Журка во Атина: Како Цеца му го честиташе роденденот на Врањеш

Igor
Фудбалерот Огнен Врањеш во Атина направи журка за својот 30. роденден, а негова главна гостинка беше Цеца. На забавата присуствуваше и неговата петгодишна ќерка, која...
ЛајфстајлСцена

Поранешниот „швалер“ на Карлеуша ја „улови“ најубавата српска блогерка (ФОТО)

Igor
Фудбалерот Огнен Врањеш кој сите вие го познавате од порно-аферата со Јелена Карлеуша, наводно сега ја освоил младата српска блогерка Зорана Јовановиќ, позната како Зоранах,...