23.8 C
Скопје
15:54 - 30 мај, 2024

Ознака : лука лазукиќ

ЛајфстајлСцена

БИ ГИ ПРОДАЛЕ ЛИ ЗА ТОЛКАВА СУМА? Колку чини разоткривањето на Беквалац и Карлеуша?

Igor
Продукцијата на реалното шоу „Парови“ е подготвена да им исплати по 100.000 евра на Лука Лазукиќ и Огњен Врањеш, дознава српски „Курир“. Намерата на организаторите...